Menu:


Podoba Ci się ta witryna? Masz swoją stronę, bądz bloga? Wstaw do nas linka!


Start
Recenzje
Historia
Projekty
Portrety
Featuringi
Dyskografia
Artykuły
Wiadomości
Zdjęcia
Tapety
Teksty
Mp3
Wideo
Download
Subskrypcja
Księga Gości
Forum
Linki
Konkurs
Autor


[25.04.2007] Relacja z finałowej bitwy Wojna o Śląsk wraz z wywiadem z organizatorami Miuoshem i Rahimem oraz ze zwycięzcą całej imprezy Eskobarem. Sprwadźcie również nowy daty i miejsca koncertów Fokusa.

[19.04.2007] Na początek 4 wywiady z zespołem. Dwa świeże przeprowadzone niedawno, zawierające najnowsze informacje i plany Rahima oraz Fokusa oraz 2 troszkę starsze sprzed kilkunastu tygodni. Systematycznie zostanie uzupełniony również dział Wiadomości o informacje który miały miejsce w międzyczasie. A już niebawem naprawdę solidny update plików.

[18.04.2007] Witam, z powodu braku czasu jak zauważyliscie strona nie była aktualizowana przez pewien czas. Wracamy jednak z mocnym uderzeniem ;) Aby takie dłuższe przerwy nie zdarzały się w przyszłości redakcja naszej strony powiększyła się o znanych z forum Kota z Cheshire i Kreta, którzy będą pomagać w jej prowadzeniu.

[02.12.2006] Zapraszamy serdecznie na najbliższe koncerty Pokahontaz, to jedne z ostatnich występów zespołu przed solowymi projektami Fokusa i Rahima. Na ten czas zespół zawiesi działalność i prace nad drugim albumem Pokahotnaz, więc tym bardziej warto się na nie udać. Rahim zarejestrował już 5 utworów na swój producencki album Straho "Dynamol", a po powrocie z Londynu przewidziane są już kolejne nagrywki. Poza tym powstają powoli teksty na triphopowy projekt Rahim'a i Luc'a z Kanału Audytywnego. Fokus nadal pracuje nad solówką a także nad Brak2Sensu.
Stare aktualizacje | Mapa serwisu
Strona istnieje w internecie z przerwami od 14.01.2002.Wiadomości o grupie:
2006, 2005, 2004, 2003, 2002.Najnowsze artykuły:
Wywiad Rahim marzec 2007,
Wywiad Fokus marzec 2007,
Wywiad Fokus Rahim 2006
Wywiad Pokahontaz 2006
Wywiad Mea,
Pokahontaz "Receptura",
Ego "Nie Ma Takiego Drugiego".Historia zespołu:
Paktofonika jest jedną z niewielu polskich grup, która występowała dla polonii amerykańskiej. Niedawno wróciła z USA, gdzie zagrała koncerty w Nowym Jorku i Chicago. Fani przyjęli ich tam bardzo ciepło. Po powrocie Bambus, Fokus, Rahim i Sot szykują się do pożegnalnego koncertu w Katowickim Spodku, który odbędzie się 21.03.2003 r. To już oficjalny koniec zespołu założonego przez Rahim'a, Magik'a i Fokus'a... [ więcej ]All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2002 serwis www.pfk.one.pl