Menu:


Recenzje


Start
Recenzje
Historia
Projekty
Porterety
Featuringi
Dyskografia
Artykuły
Wiadomości
Zdjęcia
Tapety
Teksty
Mp3
Wideo
Download
Subskrypcja
Księga Gości
Forum
Linki
Konkurs
Autor
Blokowisko - VA

Blokowisko to pierwszy owoc nowego hiphopowego lebela - M4 Projekt, krążek miał świetną kampanie reklamową, szczególnie w internecie, info o płycie mogliśmy znaleźć na wszystkich większych portalach hh.
Na płytę uwagę zwrócili na pewno wszyscy wierni fani Paktofoniki, gdyż najnowszy numer "C.D. Kinematografii" tego sqadu możemy usłyszeć właśnie tutaj. I jak można było się spodziewać jest to najlepszy numer na Blokowisku, jak wskazuje tytuł jest to reklama nowej produkcji PFK - Archiwum Kinematografii. Kolejny dobry numer, a właściwie dwa numery to praca Jaosha - "Jaoshaleje" i "Dziwka z Naprzeciwka", pierwszy track to typowy sqadankowy kawałek, natomiast drugi to stylowy opis pań lekkich obyczajów heh.....Jaosch dysponuje bardzo dobrym głosem choć nie wymawia R, ale właśnie może dlatego tak dobrze się jego słucha. A jego rymy wprost nokaut‘ją słuchacza: "wychowany na mleku, może nie z biustu mojej mamy, ale i tak jestem okazem doskonałym". Następnym i niestety ostatnim jasnym punktem tego sqadaka jest kawałek "StaleStali" MCFalografu, niesamowity bit - "kosmiczny" plus świetne skrecze DJ ePROM'a i jak zwykle dobry poziom rymów Sieka i Goozka.
I to by było na tyle pozytywów, reszta to łagodnie mówiąc słabizna [a w szczególności skład z Podkarpacia - NZT i pan Siwupe jego głos to chyba ma być żart, z resztą każdy kto usłyszy ten numer "Przyjacielska Duma" będzie wiedział o co chodzi], z niewielkimi przebłyskami przeciętności [wyjątek Eskai Eskadra - reprezentująca Lublin, chłopaki zapodali bardzo dojrzały hh w: "Kawałek Do Poduszki", "Serca Mowa"]. Ale w końcu gdyby nie takie debiuty, siłą rzeczy nikt by się nie rozwijał, więc życzę powodzenia.
Podsumowując płytę polecam najwierniejszym fanom PFK, a szczególnie wszystkim spragnionym głosu Magika, gdyż jego nowe kawałki to obecnie chyba najbardziej oczekiwany materiał.

Autor: Olo
www.3ptp.com

SPIS UTWORÓW NA PŁYCIE:
Jaoshaleje - Jaosh
Nasze Życie - Nacja
Co Jest Z Dziciakami - EK
StaleStali - MCF
Kawałek Do Poduszki - Eskai Eskadra
Znam Te Miejsca - Bio
To My (reprezentacja) - NZT
Tam Sięgać... - Banan
Czekaj, Tego Nie Widać - OON
Dziwka Z Naprzeciwka - Jaosh
C.D. Kinematografii - Paktofonika
Serca Mowa - Eskai Eskadra
O Co Tu Chodzi - EK
Przyjacielska Duma - NZT
Miasto Umiera Obok Nas - Toudi + BananAll rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2002 serwis www.pfk.one.pl